Ve čtvrtek 25. června se na školní zahradě uskutečnilo slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře a zároveň rozloučení s žáky pátého ročníku.
Prvňáčci byli za své čtenářské pokroky slavnostně pasováni a převzali si drobné upomínkové předměty. Své poslední chvíle na prvním stupni si užili také páťáci, kteří na památku obdrželi mikiny s logem školy. Celá akce byla příležitostí k ohlédnutí za uplynulým školním rokem i společně strávenými lety ve škole. Přejeme našim páťákům mnoho úspěchů na nové životní etapě a prvňáčkům radost z dalších čtenářských objevů.




























