Poslední školní den patřil předávání vysvědčení, společnému ohlédnutí za uplynulým školním rokem a rozloučení před letními prázdninami.
Při prezentaci na interaktivní tabuli jsme zavzpomínali na akce, výlety i společné zážitky. Naši školu navštívil také pan starosta, který všem popřál příjemné prázdniny. Závěr slavnostního dopoledne patřil špalíru pro páťáky, kteří se rozloučili se svou školní docházkou na prvním stupni. Všem žákům přejeme krásné a bezpečné prázdniny.














