Zakončení školního roku proběhne v pátek 26. 6. v čase od 8.00 do 9.00 hodin.
Všichni jsme v pořádku dorazili, užíváme čistý horský vzduch a zábavný program. Další dění na škole v přírodě sledujte na našem školním facebooku.
Dne 4. 6. zveme rodiče a budoucí prvňáčky na informativní schůzku a poslední školičku!
V červnu si užijeme školu v přírodě, aktivity v dužině a těšíme se na výlet do brněnské VIDY. A potom už hurá na prázdniny! :-)
Více